קנבה פרו חינם

פורסם
עודכן

מדריך פשוט המסביר על קבלת מנוי קנבה פרו בחינם למוסדות ללא כוונות רווח ולעוסקים בהוראה כמורים וגננות. כל שאר הגולשים יכולים להשתמש במנוי פרו למשך 30 יום חינם

קנבה פרו היא גרסת התשלום של קנבה המקנה שימוש רחב עשיר באפשרויות בכלי העיצוב קנבה. זה כולל שימוש בכל התבניות, מאגר תמונות רחב יותר, כלים מתקדמים לעריכת תמונות כמו הסרת רקע מתמונה, הגדרת מותג, שמירת תבניות, כלי לשינוי גודל עיצוב, כלי ai מתקדמים, כלים לפרסום מתוזמן ברשתות חברתיות, נפח יותר גדול ושירות לקוחות הזמין 24\7 למשתמשי קנבה פרו.

מי זכאי לקבל קנבה פרו חינם?

קנבה פרו לשימוש חינם ללא הגבלה זמין ל -2 קבוצות:

  • אנשי צוות בבתי ספר וגנים (מורים, גננות, ספרניות ועוד) ותלמידיהם מגן חובה ועד י"ב (כולל)
  • מוסדות ללא כוונות רווח

אם אתם עונים על ההגדרה הזאת אתם זכאים לקנבה בחינם.

כל השאר יכולים להשתמש בקנבה פרו ללא תשלום במשך 30 יום חינם בהרשמה דרך אתר קנבה. חפשו את הלחצן "נסה את קנבה" ותוכלו ללא תשלום להשתמש במנוי, אתם תקבלו תזכורת שבוע לפני לביטול המנוי אם לא תרצו להמשיך.

הגשת בקשה לקבלת קנבה פרו חינם

אם אתם עומדים על הגדרה של איש צוות במוסד חינוכי או מוסד ללא כוונות רווח אלו הצעדים שתצטרכו לבצע לקבלת חשבון פרו.

כתובת אימייל של המוסד החינוכי / ללא כוונות רווח יעזרו לכם לקבל בייתר קלות חשבון פרו.

בתי ספר וגנים

אם אתם מורים \ מורה מחליפ.ה \ גננות \ ספרניות או ספרנים פעילים בבית הספר אתם זכאים לחשבון קנבה פרו חינם, עם החשבון תוכלו להזמין תלמידים ומורים להשתתף בתכנים שיצרתם.

אם אתם רשומים כבר לקנבה עם חשבון חינם תוכלו להירשם למסלול חשבון הוראה חינם הזהה לפרו. אם אתם לא רשומים פשוט בצעו הרשמה בקישור. הכינו מסמך אקטואלי עם השנה המאשר את הסטטוס שלכם והעלו אותו בעמוד הרשמה לקנבה להוראה.

מידע נוסף רלוונטי בעברית בקישור https://www.canva.com/help/about-canva-for-education
הזמנת מורים ותלמידים בקישור https://www.canva.com/help/invite-teachers-and-students

מוסד ללא כוונות רווח

עמותות וארגונים שהם מוסדות ללא כוונות רווח יכולים להגיש בקשה לשימוש בקנבה פרו חינם עבור הצוות שלכם. אם תוך כדי הרשמה תבקשו לתת פרטים לאימות והזנת נתונים על המוסד לשם קבלת אישור. אם יש למוסד כתובת אינטרנט עם כתובת מייל מומלץ להשתמש בה. שאר הפרטים בעמוד הרשמה לקנבה למוסד ללא כוונות רווח.


שאלות ותשובות

קנבה חינם למורים זהה לקנבה פרו?

כן מסלול קנבה הוראה זהה בתכונות שלו למה משתמשי התשלום במסלול פרו מקבלים. אתם תוכלו לייצור חומרי לימוד ולהשתמש בתבניות פרמיום, אלמנטים ותמונות ללא הגבלה. מלבד ליצור חומרי לימוד תוכלו להזמין תלמידים לכיתה שלכם לביצוע מטלות בתוך קנבה ובדיקה שלכם מתוך קנבה כולל מתן הערות, בדיוק כמו שהייתם עושים עם שיעורי בית להגשה. תוכלו לראות איך זה נעשה בסרטון הזה.

אני חדש.ה בעבודה עם קנבה איפה אני יכול.ה ללמוד איך להשתמש בקנבה?

קנבה הוא כלי עיצוב מאוד נוח. אם אתם רוצים מדריכי שימוש תוכלו למצוא בקנבה מדריכים קצרים מקוטלגים על פי נושאים. ישנם גם מדריכים ספציפיים לשימוש בקנבה למורים שכדאי לכם לבדוק. בנוסף למדריכי קנבה בעברית בקרו בערוץ אצלנו באתר.

4/5 - (1 הצבעות)

5 מחשבות על “קנבה פרו חינם”

כתיבת תגובה